Produkt manažment asistent pre BIM

  • 1200.00 Euro €
  • Published date: 05/11/2019
    • Stupava, Malacky, Bratislavský kraj, Slovakia

Náplň práce

Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti v oblasti projektovania v stavebníctve a vidí svoju budúcnosť v BIM (building information modeling). V tíme rád komunikuje, myslí digitálne a rád presadzuje inovatívne technológie a postupy. Pozícia je vhodná aj pre absolventa stavebnej fakulty.

Hlavná náplň práce:
• príprava podkladov pre building information modeling (BIM),
• spolupráca pri tvorbe konštrukčných detailov Porotherm a Tondach,
• správa a aktualizácia produktových databáz.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
31.10.2019

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore
stavebníctvo
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• ArchiCAD - základy
• Autodesk Revit Architecture - základy
• Microsoft Word - pokročilý
• Microsoft Excel - pokročilý
• Microsoft Outlook - pokročilý
• Microsoft PowerPoint - pokročilý

• aktívny prístup
• zodpovednosť
• spoľahlivosť
• komunikatívnosť
• kreativita
• flexibilita
• ochota učiť sa nové veci

Iné benefity

Zamestnanecké výhody, benefity
+ priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
+ príležitosť sebarealizácie a kariérneho rastu
+ práca v internacionálnom tíme
+ stabilné zázemie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti.
+ individuálny prístup
+ zľavy na produkty firmy a ďalšie benefity

Ponúkaný plat

1 200* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Od 1200, EUR (podľa skúseností) + mesačné prémie + ročné prémie
Galéria

Kontakt
Odoslať súkromnú správu
Adresa
Stupava, Slovensko

Viac na https://jobangels.com/job/4d91002e/Produkt-manazment-asistent-pre-BIM/2a79da55

Telefón: 0902325577
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Dôležité informácie

  • Vyhni sa podvodom osobným odberom alebo platbou cez PayPal
  • Neplať pomocou Western Union, Moneygram alebo akoukoľvek inou anonymnou peňaženkou
  • Nevykonávaj transakcie mimo svoju krajinu a neakceptuj šeky pochádzajúce z inej krajiny
  • Táto stránka nie je nikdy súčasťou žiadnej transakcie a nespravuje platby ani dopravu. Negarantuje transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho ani certifikáciu predajcov.

Súvisiace inzeráty

  • SW analytik - Insurance (

    SW analytik - Insurance (

    Ostatná práca Bratislava (Bratislavský kraj) 07/01/2020 1800.00 Euro €

    Náplň práce Čo budeš robiť? - spolupracovať na vývoji SW riešenia pre nášho zákazníka; - analyzovať požiadavky nášho klienta; - organizovať a viesť stretnutia so zákazníkmi, spracovávať výstupy z nich; To znamená: - spracuješ biznis požiadavky zákazn...

  • Obchodný zástupca/ manažér pre firemnú klientelu

    Obchodný zástupca/ manažér pre firemnú klientelu

    Ostatná práca Prievidza (Trenčiansky kraj) 23/11/2019 1180.00 Euro €

    Náplň práce starostlivosť o aktuálnych klientov, akvizičná činnosť, získavanie nových kontraktov, vyjednávanie obchodných podmienok, prezentovanie ponúk novým klientom, spolupráca so servisnými pracovníkmi v danom regióne. Viac na https://jobangels.c...

  • Vodic skupiny ,,C,,

    Vodic skupiny ,,C,,

    Ostatná práca Žilina (Žilinský kraj) 07/11/2019 1100.00 Euro €

    Náplň práce Rozvoz tovaru chladiarenským vozidlom v rámci Žilinského regiónu. Depo vozidiel - Žilina. Viac na https://jobangels.com/job/7307127c/vodic-skupiny-C/2a79da55