.NET PROGRAMÁTOR na KONTRAKT

  • 4000.00 Euro €
  • Published date: 20/11/2019
    • Bratislava, Bratislavský kraj, Slovakia

Náplň práce

POPIS POZÍCIE

spolupráca na vývoji back-endovej aj front-endovej časti enterprise SW riešení postaveného na technológii .NET pre oblasti bankovníctva, telco, zdravotníctva
implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb a nasadenie do produkcie
spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia
podľa druhu projektu je možná spolupráca FULL-TIME, OFF-SITE

POŽIADAVKY

min. 3-ročná (aktívna) skúsenosť s vývojom na MS platforme
praktické skúsenosti s technológiou .NET
výborná znalosť C#
výborná znalosť objektovo orientovaného programovania
skúsenosti s vývojom webservices (REST, SOAP)
skúsenosti s MS SQL DB
zodpovednosť
komunikatívnosť
samostatné a tvorivé myslenie
tímový hráč

Telefón: 0902325577
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Dôležité informácie

  • Vyhni sa podvodom osobným odberom alebo platbou cez PayPal
  • Neplať pomocou Western Union, Moneygram alebo akoukoľvek inou anonymnou peňaženkou
  • Nevykonávaj transakcie mimo svoju krajinu a neakceptuj šeky pochádzajúce z inej krajiny
  • Táto stránka nie je nikdy súčasťou žiadnej transakcie a nespravuje platby ani dopravu. Negarantuje transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho ani certifikáciu predajcov.

Súvisiace inzeráty

  • It Test Engineer / Test Analyst

    It Test Engineer / Test Analyst

    Internet Bratislava (Bratislavský kraj) 05/12/2019 1600.00 Euro €

    Náplň práce zodpovednosť za identifikáciu a určenie metódy testov podľa požiadaviek zadefinovaných biznisom a inými útvarmi príprava a aktualizácia testovacích scenárov vykonávanie akceptačných testov na viacerých testovacích prostrediach spolupráca ...

  • IT Architect

    IT Architect

    Internet Bratislava (Bratislavský kraj) 05/12/2019 3500.00 Euro €

    Job description Main Responsibilities: acquire and share ČSOB relevant software technologies, responsible for creating and maintaining architecture models of the bank define the architecture standards for ČSOB and managing relationships with KBC grou...

  • Zarobte si z domu na počítači (mobile) a internete

    Zarobte si z domu na počítači (mobile) a internete

    Internet Bratislava (Bratislavský kraj) 25/11/2019 4.00 Euro €

    Zaregistrujte sa (od veku 16 rokov), odporučte stránku aj priateľom alebo ďalším ľuďom a zarobte si až 4,20 eur za odporúčeného. Začať môžete hneď zaregistrovaním sa zdarma na tejto stránke (za registráciu získate 2 eurá): https://www.refundo.sk/?ref...